Published On: 31 Maj, 2017

Ismet Beqiri: Përkrahje e fuqishme për LDK-në në Kodrën e Trimave (Foto)

  • Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka konfirmuar mbështetjen e qytetarëve të Kodrës së Trimave.

Beqiri pas tubimit të sotëm në Kodrën e Trimave ka theksuar se është ndjerë krenar dhe jo vetëm se është nga kjo pjesë e kryeqytetit por edhe pse është në krye të kësaj Dege të LDK-së, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi i plotë:

Të dashur Qytetarë të Kodrës së Trimave, Tubimi i sotëm madhështor edhe njëhere si shumë herë tjera më bëri krenar,pse jam nga Kodra e Trimave,pse jam në krye të kësaj Dege të LDK-së,të këtyre aktivistëve dhe qytetarëve të mrekullueshëm me nëndegë,forum rinor dhe të gruas të shkëlqyeshëm. Përkrahje e fuqishme për kandidatin tonë për Kryeministër z. Hoti,Kandidatët e lagjes tonë për Deputet.Ju falenderoj nga zemra për përkrahjen e vazhdueshme për mua,për besimin tuaj ndaj meje.Fotot flasin vet,entuziazem,vullnet,punë dhe perkushtim e besim në fitore. Kjo është Kodra e Trimave,kjo është Dega jonë e LDK-së. Mirënjohës përjetë. I.Beqiri

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...