Published On: 16 Shkurt, 2016

Ismet Beqiri kërkon seancë solemne për Ditën e Pavarësisë

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës Ismet Beqiri nga ka kërkuar sot në mbledhjen e Kryesisë që nesër të mbahet seancë solemne për nder të shënimit të 8 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Kërkesa e Beqirit është përkrahur edhe nga kolegu i tij i Partisë Demokratike të Kosovës Adem Grabovci.

Mbledhja e Kryesisë është ende duke vazhduar dhe pas përfundimit do të dihet edhe për mbajtjen ose jo të seancës solemne./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...