Published On: 21 Prill, 2017

Ismet Beqiri ju hyn fshatrave, ju kërkon vota për Prishtinën (Foto)

Ish-kryetari i Prishtinës, Ismet Beqiri po vazhdon me aktiviteve partiake në kryeqytet dhe fshatrat përreth. Beqiri sot ka takuar qytetarët e fshatit Drenovc, njofton GazetaBlic.com

“Të dashur miq,tani përfunduam takimin me qytetare të fshatit Drenovc,anëtar dhe simpatizant të LDK-së.Bisedim i hapur dhe miqesor,për të gjitha qështjet,veqmas për kerkesat e tyre të arsyeshme dhe të drejta. Për Prishtinën tonë” shkruan Beqiri faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook. 

Një ditë më parë, Beqiri kishte pasur takim edhe me qytetarët e Kodrës së Trimave, të cilëve ju kishte premtuar se me LDK-në këtë vit në qeverisje, Prishtinë i kthehet zhvillimit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...