Published On: 14 Qershor, 2016

Islanda barazon me Portugalinë, vazhdon përballja e fuqishme – Video


Islanda barazon në minutën e 50-të të lojës nëpërmjet Bjarnason. Kështu që gjithë[ka kthehet në fillim, dhe tani duket një rrjedhë loje më e barazpeshuar. Edhe dy anëtarët tjerë të grpit nuk janë kundërshtar të fuqishëm të Portugalisë, pasi me lojën që treguan dyja ekipet, Austria dhe Hungaria nuk lanë përshtypje shumë positive dhe nuk pritet ti bëjnë shumë rezistencë Portugalisë së Ronaldos, I cili megjithë paraqitjen e mirë nuk pat ndonjë rast të rrezikshëm. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...