Published On: 1 Gusht, 2016

ISIS ua heq kokat njerëzve në sy të fëmijëve (VIDEO)

Kasapët e të ashtuquajturit Shteti Islamik, e kanë filmuar veten e tyre duke ua prerë kokat dy burrave, në praninë e fëmijëve në një park në Irak, shkruan Daily MailVideoja e re e lansuar nga grupi terrorist në kanalin e tyre të lajmeve Wilayat Ninawa, paraqet dy terroristë me thika në duar, duke ua këputur kokat dy burrave të ulur në tokë.

Në këtë video, ata kanë kërcënuar se do të kryejnë edhe më shumë sulme në rrugët e Parisit, Marsejës dhe Nisës.

Identiteti i viktimave ende nuk është bërë i njohur, mirëpo nëpër forume të ndryshme në internet, është thënë se njëri nga ta, është evropian.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...