Published On: 13 Tetor, 2016
Bota |

ISIS i vret me gurë: Akuzoheshin për tradhti bashkëshortore

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Të ulur në gjunjë, me sytë e lidhur, përpara një turme me burra dhe fëmijë, këta të burgosur të Shtetit Islamik presin ekzekutimin pasi janë akuzuar për tradhti bashkëshortore.

Ata u vranë me gurë, ndrësa qindra njerëz, mes tyre edhe fëmijë, shihni pamjet horror.

Pamjet vijnë nga qyteti Abu Kamal në Siri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...