Published On: 11 Gusht, 2016
Bota |

ISIS e hedh homoseksualin nga ndërtesa e lartë në sy të fëmijëve

Është publikuar një video tmerruese e grupit terrorist, ISIS, e cila shfaq momentin kur xhihadistët e hedhin një njeri homoseksual nga një ndërtesë e lartë si ndëshkim për orientimin e tij seksual.
Por më parë, në video shfaqet një predikues i këtij grupi terrorist duke predikuar para një turme burrash dhe të rinjsh, të cilin ishin mbledhur përreth ndërtesës në bastionin e ISIS në Mosul të Irakut, shkruan MailOnline, përcjell Express.

Ekstremisti dëgjohet duke iu thënë atyre se viktima është shpallur fajtor për shkak të orientimit të tij homoseksual, që sipas ekstremistit, do të thotë se ai duhet të dënohet me vdekje në bazë të ligjit të Sheriatit./Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...