Published On: 21 Prill, 2017

Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, ‘fiksohet’ pas prezantueses shqiptare (Foto)

Ish- ylli i Juventusit, David Trezeguet ka qëndruar dje në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve.

Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej lokaleve të Tiranës, teksa shoqërohej nga prezantuesja shqiptare Einxhel Shkira.

Kjo e fundit ka publikuar disa foto në Instagram duke kërcyer dhe u argëtuar me David Trezeguet.

“Nuk është siç duket”- ka shkruar prezantuesja seksi ne një nga fotot e publikuara në Instagram.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...