Published On: 24 Maj, 2016

Ish- presidentja e pastron Kosovën (Foto)

Ish-presidentja Atifete Jahjaga i është bashkuar sot iniciativës “Ta pastrojmë Kosovën”.

Ajo së bashku me shumë persona të tjerë kanë dalë sot në terren për ta pastruar vendin.

“Sot iu bashkova iniciativës Ta Pastrojmë Kosovën. Shpresoj që iniciativat si kjo e sotme të na vetëdijesojnë për koston që ndotja e ambientit ka në shëndetin tonë dhe të na ndërgjegjësojnë për ruajtjen e tij”, ka shkruar Jahjaga në profilin e saj në Facebook.

jj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...