Published On: 16 Korrik, 2016

Ish luftëtari i UÇK-së : Unë me shokë gati të japim jetën për presidentin Erdogan dhe popullin turk

Edhe në qytetin e Gostivarit ka pasur tubim në përkrahje të Turqisë pas tentimit të mbrëmshëm për grusht shtet në të cilin kanë protestuar dhjetra qytetarë me flamuj turq në duar, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Në këtë protestë një nga ish luftëtarët e UÇK në Maqedoni, Bekim Keça, e ka përshëndetur tërë popullin turk dhe ka shprehur përkrahjen e tij për presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Ish luftetari i UÇK – së Bekim Keça – Une me shoke gati te japim jeten për presidentin Erdogan dhe popullin turk
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...