Published On: 9 Shkurt, 2016

Ish luftëtari: E marrtë pusi me UÇK e me luftë!!!

 

Ish ushtari i UÇK-së dhe ish aktivisti i VV së Arben Gecaj godet fortë e ashpër VV istin Ylli Hoxha !
Arben Gecaj: Ta merr pusi me UÇK e me luftë kur të vie puna që fëmijët e nipërit e shërbyesve e puthadorëve të Serbisë të kritikojnë Ramushin që duhet punuar jo për zgjidhje të problemit, por, për djegien e shtetit. Yll Hoxha ne kemi faj që ti flet për Republikë! Xh. Rexhaj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...