Published On: 9 Gusht, 2016

Ish-Kryeprokurori kërkon dënimin e të përfshirëve në skandalin e përgjimeve

Ish-Kryeprokurori i Shtetit, Sylë Hoxha, ka thënë se duhet të dënohen të gjithë të përfshirët në rastin “Dosja e Shefave”.

Hoxha ka kërkuar dënimin e të përfshirëve në “Dosja e Shefave” gjatë DokuDebateve në “Doku Fest” me temën “Qeverisja dhe pandëshkueshmëria”.

Në serinë e publikimeve të përgjimeve “Dosja e Shefave” janë të përfshirë Adem Grabovci, Hashim Thaçi, Ramë Buja, Bahri Hyseni dhe Nijazi Kryeziu. Të gjithë këta, sipas ish-Kryeprokurorit të Shtetit, Hoxha, duhet të dënohen.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...