Published On: 9 Tetor, 2016

Ish-kryeministri i Shqipërisë është pronari i kësaj supermakine

Ai njihet për shijet e tij të makinave dhe kur ishte kryeministër i Shqipërisë nuk pranonte që të udhëtonte me shofer, por e merrte vetë timonin.

Besoj se të gjithë e keni kuptuar se për këtë ish-kryeministër bëhet fjalë. Fatos Nano është bërë pronari i një supermakine, shkruan “SYRI.net”.

Një “Maserati” fuoristradë është tashmë pronë e ish-kryeministrit Nano.

Fotot e tregojnë këtë. Mesazhdërguesi tregon se, kjo makinë është nën pronësinë e Fatos Nanos./Syri.net/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...