Published On: 21 Gusht, 2017

Ish kryeministri Bajram Rexhepi ndërron jetë

  • Ka ndërruar jetë ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi.

Burimet e Indeksonline, të afërta me ngjarjen, kanë konfirmuar se Rexhepi ka vdekur sot në orët e hershme të mëngjesit.

Rexhepi prej muajsh ndodhej në koma dhe ishte duke qëndruar në njërin prej spitaleve në Turqi, pas sulmeve të pësuara në tru.

Ai fillimisht ishte shtrirë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku edhe i është nënshtruar operacionit, mirëpo për shkak të gjendjes së rëndë ishte transferuar në Turqi.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...