Published On: 19 Maj, 2017

Ish-këshilltari i Jahjagës aderon në AAK

Ish-këshilltari i Presidentes Atifete Jahjaga, Arbër Vllahiu i është bashkuar AAK-së.

Ish-gazetari dhe ish-këshilltari i Atifete Jahjagës sa ishte presidente e Kosovës, Arbër Vllahiu, sot do t’i bashkohet AAK-së.

Kjo është bërë e ditur nga një njoftim për media e dërguar nga Zyra e AAK-së. Njoftimi thotë se Vllahiu do të prononcohet për media në orën 11:00 në Selinë Qendrore të AAK-së, transmeton Express.

I pranishëm do të jetë edhe kryetari i kësaj partie, Ramush Haradinaj.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...