Published On: 27 Prill, 2016

Ish-i dashuri ia ul mbathjet në publik pasi ajo e tradhtoi (Video)

Kjo video shokuese tregon momentin kur një djalë ia ul mbathjet në publik ish-të dashurës së tij.

Skena zhvillohet përpara një restoranti McDonald’s.

Videoja u postua në LiveLeak dhe është bërë në Kinë.

Mendohet se djali ishte revoltuar pasi kishte mësuar se ajo e ka tradhtuar.

Të bën përshtypje se njerëzit nuk ndërhyjnë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...