Published On: 3 Prill, 2016

Ish i dashuri i Desarës: E lashë unë, ajo donte vetëm lekët e mia!

Historia e Desarës që dogji 4 makina duket vetëm sa ka filluar pasi në orët e mbrëmjes argumentet nga ana e saj dhe atyre të ish-të dashurit janë shpeshtuar sërish.

Por Filip Papajani ka dhënë versionin e tij, duke mohuar gjithçka.

“Ajo është thjesht një vajzë e çmendur që donte lekët e mia dhe e lashë e ajo boni ket gjo. Babi im esh 56 vjeç se ka rraf kurr saren e ka pas si gocen e vet”,- ka qenë ky reagimi i shkurtër i Filipit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...