Published On: 31 Maj, 2017

Ish-e dashura e Majk: Gjashtë fjalë për një histori dashurie…

Polemikat e kanë shoqëruar shumë marrëdhënien e reperit Majk me ish-të dashurën e tij, Majlinda. Ata u bënë prindër të një djali pak ditë më parë, edhe pse nuk janë më me njëri-tjetrin.

Majlindën duket se e ka lodhur kjo histori dhe lajmet nëpër media të ndryshme për marrëdhënien e saj me Majk. Ajo ka reaguar me një fjali të vetme, duke treguar se historinë e saj të dashurisë e ka vetëm me djalin e saj.

“Gjashtë fjalë për një histori dashurie. Ai është gjëja më e mirë e imja…Djali im”-shkruan Majlinda.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...