Published On: 14 Gusht, 2017

Ish deputeti i PDK-së, kandidat i VV-së për kryetar të Skenderajt?

  • Ramadan Gashi ka gjasë t’i kthehet sërish garës për kryetar të Skënderajt. Por kësaj radhe jo si pjesë e PDK-së, por e Lëvizjes Vetëvendosje.

 

Ky subjekt politik, siç merr vesh Magazina.al, është në negociata me Gashin për të qenë kandidat i VV-së për kryetar të Skenderajt.

Rreth kandidatures së Gashit, ka mospajtime në mes të degës së Vetëvendosjes në Skenderaj dhe Qendres, pasi dega në Skenderaj është kunder.

Gashi ka qenë edhe me heret kryetar i komunës së Skenderajt gjatë viteve 2000-2007.
Magazina.al ka provuar të kontaktoj Gashin, por ai nuk është përgjigjur.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...