Published On: 22 Shkurt, 2016

Isë ku mbetën 50 milionë marka?

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, ka shkruar se është e drejtë e të gjithëve ta dimë se ku mbetën ato fonde duke ditur se ato fonde janë të popullit e sidomos të mërgatës.

“Fondi ( fondet ) i (e)3% Kohët e fundit po lexoj per 3%. Është mirë që po shkruhët dhe qe po flitët për këtë qështje shumë të ndjishme. Pas mbarimit të luftës unë kam pa njē intervistë te zt. Fatmir Sejdiut dhe zt. Isa Mustafës, ku ky i fundit deklaron se nga (në) fondi (n) e 3% kanë mbetur edhe 50 milion marka gjermane. Është e drejtë e të gjithëve ta dimë se ku mbetën ato fonde duke ditur se ato fonde janë të popullit e sidomos të mergatës , po edhe te miat dhe familjarëve të mi”, ka shkruar Pacolli.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Koco thotë:

    Zoti Isa Mustafa duhet te tregohet i zgjuar dhe te largohet nga detyra me lezet , e duhet te kuptoje se eshte i pa afet ta kryeje ate detyre shteterore , dhe duhet te hape krahun , mos prese deri ta nxjerin per leckash nga institucioni , apo te mos beje budallin duke e provokuar boll ate popull .

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...