Published On: 3 Mars, 2016

Isco drejt Premier Ligës

  • Anësori i Real Madridit, Isco, raportohet se është duke kërkuar transferimin në Premier Ligë në fund të këtij sezoni.

Përfaqësuesi spanjoll, i cili refuzoi Manchester Cityn për t’u transferuar te Real Madridi nga Malaga në vitin 2013, për “Mbretërit” ka realizuar më shumë se 130 paraqitje në të gjitha garat.

Gjatë këtij sezoni 23-vjeçari ka realizuar vetëm dy gola në ligë dhe raportohet se Reali do ta shesë Iscon gjatë afatit kalimtar të verës.

“The Mirror” raporton se Isco dëshiron kalimin në Angli. Në Premier Ligë kanë shprehur interesim Arsenali, Manchester Unitedi dhe City.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...