Published On: 5 Janar, 2016

Isco apo James? Ju tregon Zidane

  • Zinedine Zidane ka folur për rëndësinë e Iscos dhe James Rodriguezit.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane që në konferencën e parë për media është përballur me pyetjen rreth Iscos dhe Jamesit.

Isco dhe James janë më të përfolurit në Real Madrid, pasi vetëm njëri mund të luaj nga fillimi dhe Zidane duhet të zgjedh këtë problem.

“E gjithë skuadra është e rëndësishme. Ata janë të jashtëzakonshëm dhe do të jenë të rëndësishëm për të gjithë. Do të shohim se çfarë do të bëjmë”, tha Zidane.

Kujtojmë se Isco ka luajtur vetëm 12 minuta në 6 ndeshjet e fundit, ndërsa James ka luajtur më shumë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...