Published On: 6 Maj, 2016

Isa Mustafës “I HUMB” disponimi në bastionin e Vjosa Osmanit (Foto)

Lidhja Demokratike e Kosovës, dega në Mitrovicë, sonte ka festuar 26 vjetorin e themelimit. Në këtë ceremoni ka marrë pjesë edhe kryeministri, Isa Mustafa, i cili është edhe kryetar i LDK-së.

Përveç Mustafës, të pranishëm kanë qenë edhe ministri i Punës, Arban Abrashi, ai i FSK-së, Haki Demolli, deputetët Armend Zemaj, Sadri Ferati, Naser Osmani, zv/ministri Bajram Gecaj, etj, raporton Indeksonline.

Por, në këtë mbrëmje nuk është parë deputetja Vjosa Osmani, e cili vije nga Mitrovica dhe e cila hapur ka dalë kundër Isa Mustafës.

Të gjithë rreth Mustafës, dukeshin në disponim të mirë, përveç atij. /Indeksonline/

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...