Published On: 3 Prill, 2016

Isa lë Vetëvendosjen por i përgjigjet Vuqiqit! Ja si do ta mbrojë Trepçën

Kryeministri Isa Mustafa, i është përgjigjur një qytetari rreth deklaratave të kryeministrit serb, për Trepçën, duke i bërë atij apel që të mos shqetësohet për ato çfarë thotë Vuçiqi. Duke iu referuar deklaratave që Vuçiqi i bëri sot në Kosovë për Trepçën, kryeministri Isa Mustafa i ka thënë qytetarit Bujar Beqiri, se “ne jemi të zotët e shtëpisë”.

“Bujar, mos u brengos, ne jemi të zotët e shtëpisë. Të zotët e Kosovës dhe Trepçës”, është përgjigja e kryeministrit Mustafa në Facebook, për qytetarin Bujar Beqiri.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kemo thotë:

    Pergjigjje me shpin perfuni jeni msu LDK.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...