Published On: 18 Maj, 2016

Isa ironizon me Shpend Ahmetin: “Me konë leht me majtë shpi, Kola jem i kish majt dy”!

Kryeministri Isa Mustafa ka përdorur një thënie popullore për tu tallur me drejtuesit e Komunës së Prishtinës dhe kryetarin Shpend Ahmeti, që sipas shefit të ekzekutivit po e shohin se “nuk është e lehtë të mbahet shtëpi”. 

“Sot u pa se me çfarë sjellje dhe arsyetime të të paditurëve, krerët e Prishtinës e prolonguan për një vit marrjen e përgjegjësisë për trafikun urban. Për të tillët malësorja kishte me thënë: “Me konë leht me majte shpi, Kola jem i kishte mbajte dy””, ka shkruar Mustafa në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...