Published On: 7 Janar, 2016

Isa i lidhur fort për rrjetet sociale

  • Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, si duket nuk po mund të ndërpres kontaktin me rrjetet sociale.

Ai muaj më parë ka marrë një vendim që të mbyllë faqen e tij në facebook, por një gjë të tillë nuk e ka bërë në Twitter, i cili është një nga rrjetet sociale më të përdorura pas facebook-ut, shkruan Magazina.al

Në profilin e tij në Twitter, ende qendrojnë statuset e tij të cilat ngriten një debat mes tij dhe liderëve të opozitës Ramush Haradinaj dhe Albin Kurti, transmeton Magazina.al

Gjithsesi, ajo që vërehet është se Mustafa nuk ka postuar më asnjë status në Twitter që nga mbyllja e profilit në facebook./Magazina.al/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...