Published On: 7 Qershor, 2016

Ironia e Ramës për Donald Lu: Kur më dhemb koka…(Video)

Kryeministri Edi Rama duke folur për reformë në drejtësi dhe ndikimin e ambasadorëve te politika shqiptare ka lëshuar një batutë për kryediplomatin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...