Published On: 9 Gusht, 2016

Ironia e gazetarit me të rinjtë: Foton e Metës, ku mbante babi Enverin!

Folësi i lajmeve në News 24, Bledian Koka, i njohur për simpatinë e tij për Partinë Demokratike, ka ironizuar sot me Ilir Metën dhe mënyrën se si është e organizuar sipas tij Lëvizja Socialiste për Integrim dhe sidomos forumi i saj rinor.

Në një postim të tijin në Facebook, Koka, duke marrë shkas nga një foto e re e Ilir Metës në zyrën e tij, shkruan jo me pak sarkazëm:

Njoftim!…

Per te gjithe te rinjte e LRI-se qe pine mohito falas ne Jale dhe per te gjithe ato qe hengren nga dy veze ne mengjes ne summer-camp, ju bejme me dije se eshte realizuar fotoja e re SHEFIT ne zyren e tij. Ju bejme me dije gjithashtu se nga ora 4 deri ne 7 prane zyrave te grup-seksioneve te LSI-se te Komuna e Parisit, shitet fotoja me dedikimin “Me qetesi dhe dashuri” per vetem 700 leke te reja!… Duhet ta blini te gjithe dhe ta vendosni foto-profil, foto-cover dhe ta varni tek shtepi aty ku mbante babi dikur foton e Enverit!…

p.s…Te Ecim me Shpejt…, vlla!…”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...