Published On: 14 Prill, 2016

Irma Libohova ka ditëlindjen, dhuratë surprizë edhe nga kryeministri

Këngëtarja e dashur për publikun për shumë vite më rradhë, Irma Libohova sot feston ditëlindjen e saj të 57-të. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga të gjithë ndjekësit e saj dhe njerëzit e afërm.

Motra e saj Eranda, e uron përmes një fotoje plot ngjyra. “Sot Irma ka ditëlindjen, është shumë e lumtur …. Edhe 100 të tjera të uroj motër, plot shëndet e dashuri”,- ka qenë urimi i saj.

Nuk ka munguar edhe dhurata nga kryeministri Edi Rama, të cilën Irma e ka postuar në Instagramin e  saj duke e falenderuar atë.

“Faleminderit, Kryeministrit të vendit tim Edi Rama, për këtë dhuratë surprizë. E vlerësoj sinqerisht!”,- ka shkruar ajo krahas fotos të dhuratës.

 

irma manikyr

irma dhurata

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...