Published On: 27 Janar, 2016
Bota |

Iranianët ironizojnë me mbulimin e skulpturave nudo në

  • Italia këtë javë mbuloi të gjitha skulpturat nudo, për nder të vizitës së presidentit iranian, Hassah Rouhani.

Ata i mbuluan skulpturat me justifikimin që Rouhani ka tjetër kulturë kështu që këtë gjë po e bëjnë për ta respektuar atë, transmeton Klan Kosova.
Gjithashtu në drekën zyrtare nuk është shërbyer vera e pijet e tjera alkoolike për shkak të fesë të cilës i përket kreu i Iranit dhe që e ndalon pijen alkoolike.
Tani iranianët i janë përgjigjur Italisë më një sarkazëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...