Published On: 20 Maj, 2016

Intervistë me debate të ashpra ndërmjet Nazim Bllacës dhe Milaim Zekës

Dëshmitë që diskutoheshin ashpër para disa viteve ndërmjet publicistit Milaim Zeka dhe dëshmitarit të EULEX-it atëherë dhe tani dëshmitarit të mbrojtur të Gjykatës special, Nazim Bllaca, tani duket se kanë ndryshuar rrjedhë. Edhe Milaim Zeka në vazhdimësi po bën përpjekje ta ndihmojë drejtësinë, pasi e ka kuptuar se shumë gjatë ishte mashtruar nga miqtë e tij.

Njëri prej tyre Azem Syla ka përfunduar në burg, pikërisht me dëshmitë e Nazim Bllacës, ndërsa së shpejti do të fillojnë arrestime të tjera të udhëheqësve të SHIK-ut dhe të përfshirëve të tjerë në krime. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...