Published On: 26 Janar, 2016

Interi transferon sulmues

Inter është shumë afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e një sulmuesi nga një klub rival i Serie A. Inter është afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e sulmuesit të Sampdorias, Eder. Sipas mediave italiane, pas shitjes së Fredy Guarin, “Nerazzurrët” kanë vendosur të investojnë në blerjen e reprezentuesit italian, përcjell “Lajmi.net”. Eder ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në Sampdoria dhe ishte objektiv i Interit edhe gjatë afatit kalimtar të verës së vitit të kaluar. Por, ai pritet të nënshkruajë në Giuseppe Meazza para mbylljes së afatit kalimtar të janarit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...