Published On: 10 Shkurt, 2016

Interi synon dy lojtarë të Cityt

  • Interi raportohet se gjatë verës do të transferojë Yaya Touren dhe Pablo Zabaletan nëse siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve.

“Gazzetta dello Sport” raporton se marrëdhëniet e mira të Roberto Mancinit me dy lojtarët e klubit anglez, do t’i ndihmojnë Interit që t’i transferojë ata gjatë afatit kalimtar të verës

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...