Published On: 13 Janar, 2016

Interi largon Guarinin për Xhakën?

Inter pritet të jetë shumë aktiv në afatin kalimtar e veçanërisht në lidhje me mesfushën.

Interi mund të largojë Fredy Guarinin. Agjenti i lojtarit pritet të vijë në Itali, të enjten dhe do të paraqesë një propozim të një klubi kinez për Interin.

Oferta e kinezëve për kolumbian është 15 milionë euro. Interi me gjasë do të pranojë ofertën, pasi që në kohën e fundit mesfushori nuk po pëlqehet edhe aq shumë nga Mancini.

Nëse marrëveshje arrihet, atëherë Interi do të hidhet në sulm për kapitenin e Borussia Moenchengladbach, Granit Xhakën.

Edhe pse është e vështirë të arrihet kjo Interi do të provojë të bëjë diçka me parat e marra nga shitjet e janarit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...