Published On: 18 Shkurt, 2016

Interi kërkon mbrojtës të majtë

  • Interi është duke menduar që të gjejë zgjidhje për krahun e majtë të mbrojtjes.

Edhe pse Interi tani momentalisht ka dy mbrojtës të majtë si brazilianët Juan Jesus dhe Alex Talles, skuadra zikaltër ka filluar të mendojë që të gjejë një të ri.

Skuadra e Roberto Mancinit është duke vëzhguar nga afër Fabio Coentraon që luan te Monaco si huazim nga Real Madridi.

Domenico Criscito i Zenitit është një emër tjetër që pëlqehet.

Më parë Interi pritet të lirojë disa futbollistë në këto pozita pasi janë të mbingarkuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...