Published On: 8 Shkurt, 2016

Interesim i jashtëzakonshëm i mediave për takimin te Jahjaga (Foto)

Takimi i thirrur nga presidentja Atifete Jahjaga, dhe pranimi nga ana e Ramush Haradinajt që të ulet në një tavolinë të përbashkët me Isa Mustafën e Hashim Thaçin, ka ngjallur interesim të madh te opinioni publik.

Ai po përcillet nga një numër rekord i mediave.
Ky takim po shihet si pikë fillimi i zgjidhjes së krizës politike në të cilën është futur vendi prej sa muaj, raporton lajmi.net.
Në takim po marrin pjesë edhe ambasadori amerkian në Kosovë, bashkë me shefin e Zyrës së BE-së. /lajmi.net
Mediat te takimi i thirrur nga Presidentja
Tweet
Share
Email
Linkedin

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...