Published On: 1 Maj, 2016

Informacionet e policisë: Elton Cico ndërroi jetë rrugës për në spital

Policia e Tiranës ka marrë një telefonatë se në një lokal pranë zonës së stadiumit “Selman Stermasi”, tek Tirana e Re, ishin dëgjuar të shtëna me armë.

Forca të shumta policore shkuan në vendngjarje.

 U konstatua se te lokal “De Niro” është plagosur me armë zjarri shtetasi Elton Cico.

I plagosuri është dërguar menjëherë për ndihmë mjekësore në spital, por megjithë ndihmën e dhënë ai ka nderruar jetë.

Policia po punon per sqarimin e rrethanave te krimit dhe kapjen e autoreve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...