Published On: 16 Shtator, 2016

Infermierja i bën seks oral pacientit: I ofrova suport emocional

Një infermiere e akuzuar se ka ekspozuar gjoksin e saj dhe i ka bërë seks oralnjë pacienti, tha se ajo thjesht po i ofronte atij mbështetje emocionale.

Infermierja britanike Julie Porthouse e pranoi se e kishte bërë ‘baltë’ me pacientin, por tha se druhej se ai dhe një tjetër mund të kryenin vetëvrasje.

Infermierja e shërbimit psikiatrik qau në gjykatë, teksa u dëgjua akuza ndaj saj.

Gjyqi vazhdon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...