Published On: 28 Prill, 2016

Indi: E droguan dhe më pas u përdhunua nga 18 burra

Një grua në Indi është droguar dhe është përdhunuar nga 18 burra në shtëpinë e saj.

20-vjeçarja ka deklaruar në polici se burrat kishin kapërcyer nga gardhi dhe kishin hyrë në shtëpinë e saj në Kadarpur, në shtetin verior indian të Haryana, transmeton koalb.com.

Ajo ka përshkruar sulmuesit, ndërsa ka treguar se është droguar para se të përdhunohej. Në ato momente ajo ishte e vetme në shtëpi.

Të gjithë 18 të akuzuarit janë të njohur për viktimën.

Fisi Gujjar në Indi përbën një numër të madh të kastave, të klasifikuara nga qeveria si fise në disavantazh për nga edukata dhe jeta sociale. Me kushtetutën indiane mirëqenia e këtyre grupeve është bërë prioritet.

Policia ka deklaruar se asnjë nga të dyshuarit nuk është arrestuar. /Koalb.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...