Published On: 20 Qershor, 2016

Incident? UEFA nis hetimin për ndeshjen Rumani-Shqipëri

Pas ndeshjes mes Rumanisë dhe Shqipërisë, UEFA ka hapur një hetim për akuzën e hedhjeve të sendeve në fushën e lojës.

Dy ekipet akuzohen për hedhjen e fishekzjarrëve në fushën e lojës, ndërsa vendimi pritet të dalë ditët në vijim ku dy federatat duket sikur nuk do t’i shpëtojnë ndonjë ndëshkimi të mundshëm me gjobë.

Ndeshja mes Rumanisë dhe Shqipërisë përfundoi me fitoren e kuqezinjve, falë golit të Armando Sadikut.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...