Published On: 1 Qershor, 2016

Incident në protestën në Shkup – Automobili futet në kolonën e protestuesve (Video)

Një automobil është futur në turmën e cila ka protestuar pasditen e djeshme në Shkup dhe që ka lëvizur drejt Qeverisë.

Nuk ka pasur të lënduar, por veprimi i këtillë i vozitësit arrogant ka shkaktuar befasi dhe reagime të qytetarëve.

Në Shkup dje u mbajt protesta e radhës antiqeveritare në kuadër të të ashtuquajturit “Revolucion i Larmë”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...