Published On: 4 Shtator, 2016

Incident me armë zjarri në Kodrën e Trimave (Foto)

Një incident me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmjen e së dielës në Kodrën e Trimave në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, që kanë dërguar edhe fotografi të incidentit në redaksinë e Gazetës Express, një përplasje e armatosur mes disa personave ka ndodhur rreth orës 20 e 30 minuta.

Policia ka dalë në vend të ngjarjes, dhe është duke u marrë me rastin.

Gazeta Express ka tentuar të komunikojë me Policinë për të marrë informata të tjera, por një gjë e tillë ka qenë e pamundur. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...