Published On: 30 Qershor, 2016

Incident i sikletshëm me fustane për gruan dhe vajzat e Obamës (Foto)

Michelle Obama bashkë me dy vajzat e saj kanë kaluar një moment të sikletshëm teksa zbrisnin nga avioni në aeroportin e Madridit.

Edhe pse Zonja e Parë e Amerikës u mundua të shmangte ndonjë incident, era e fortë bëri që ajo të dukej si Marilyn Monroe.

Por, edhe vajza e presidentit amerikan, Barack, Malia pati një incident të vogël. Teksa po zbriste era i ka ngritur fundin duke e vendosur në siklet, transmeton oranews.

Prej ditësh Michelle bashkë me vajzat e saj kanë nisur turneun për të promovuar ‘Let Girls Learn’, iniciativë, kjo që mbështet arsimin në mbarë botën për vajzat.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...