Published On: 19 Gusht, 2016

Incesti në Dibër: Babai përdhunon vajzën e tij në pyll

Një krim tronditëse u regjistrua në zonën e Dibrës, në fshatin Përgjegj.

Një 46-vjeçar u arrestua pasi përdhunoi të bijën 15-vjeçare.

Autori i krimit të rëndë është Guri Përgjegji.

Ai e ka përdhunuar të bijën në një pyll.

Policia e ka arrestuar pas 12 orësh kërkime në një banesë të braktisur.

Analizat kanë konfirmuar se vajza është përdhunuar.

Mësohet se 15-vjeçarja është në gjendje shoku dhe po trajtohet nga psikologët.

“Më datën 18.08.2016, rreth orës 11:00, poshtë fshatit në një vend të pyllëzuar, shtetasi Guri Përgjegji, i cili është edhe babai biologjik i saj, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të dhe është larguar menjëherë në drejtim të pyllit”, raporton policia.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ciccio Bello thotë:

    Sikur te ket shteti budget per i rrjet te mirfillt asistencet sociale qe te ndjekun familjet problematike ne vend qe me punsu mira persona qe nxjen poltronen gjith diten e rrujn lek qe ne pagujm kto gjera mund te evitohen!
    Kto gjera shkatrrojn jeten e njieriut shpresoj qe kjo goc ta marrin vedin me ndimen e psikologve po shanset jan te pakta 🙁

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...