Published On: 8 Prill, 2016

Inaugurimi i Presidentit përmes fotografive që do ju mbesin në kujtesë për 5 vite

Sot është bërë inaugurimi i Presidentit Hashim Thaçi në një ceremoni e cila nuk është parë deri tash në Kosovë.

Në këtë ceremoni të organizuar nga Zyra e Presidentit morën pjesë rreth 50 delegacione nga e gjithë bota, njofton Klan Kosova.

Më shumë rreth ceremonisë së inaugurimit të Presidentit Thaçi mund të mësoni përmes këtyre fotografive të publikuara në veb-faqen e presidentit.

 

kushtetua

hashim thaci

drejtuesit e feve

ceremno_ulun

pershendetja

Thaçi_ceremonia

Thaci_Kitarovic

thaçi_ceremonia1

hashimi_nishani

 

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ILIRIDA ISMAILI thotë:

    KRENARI KOMBARE
    Asnjehere Kosoven nuk e kam pare me te bukur se sot , vetem atehere kur u shpalle Pavaresia e Kosoves me 17 shkurt 2008te , Asnjehere deri me sot nuk ka ndodhe nje ceremoni kaq shume impresive e madheshtore per zgjedhejen e presidentit , si kjo e zotit THaci , Vertete kemi shtet, dhe na jemi te zotet ta udhdheqim kete shtet, si eshte me se miri , bashke me presidentin e ri zotin Hashim THaci-respekt

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...