Published On: 14 Janar, 2016

Immobile rikthehet ne Torino

Sulmuesi italian Ciro Immobile ka kompletuar transferimin e tij te Torino në formë huazimi me opsionin për blerje nga Sevilla.

Marrëveshja tashmë është zyrtarizuar dhe lojtari do ta bartë numrin dhjetë në rikthimin e tij në Serie A.

“Jam shumë i lumtur, mezi pres të jem në dispozicion të trajnerit dhe bashkëlojtarëve”, ka thënë Immobile për faqen zyrtare të Torinos.

Për të siguruar shërbimet e tij pas këtij sezoni, Torino raportohet se dueht të paguajë 11 milionë euro.

Immobile ishte pjesë e Torinos edhe në sezonin 2013-14.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...