Published On: 26 Maj, 2016

Ilir Vrenozi shpërthen ndaj Veliajt: Une ha fasule dhe të vras me pordhë (Video)

Ngjarja e djeshme mes Policise Bashkiake dhe gruas qe shiste kokoshka duket se e ka merzitur shume Ilir Vrenozin.

Ai ka postuar nje video ne Facebook, ku ka edhe nje mesazh per Erion Veliajn.

“Nuk me zuri gjumi gjithe naten, kisha pamjet e videos qe qante ajo nene, ku policet e lali Erit ja sekuestruan pufkoren…

Te te kisha perpara ato momente te te haja, por arme skam te te shtie njehere, po aman une ha fasule , dhe te shtie me pordha more mollopup…!!!”, shkruan Vrenozi ne Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...