Published On: 29 Maj, 2017

Ilir Meta kërcen “Baftjarin” mes Ard Daullxhiut dhe Bes Kallakut/Video për mos t’u humbur

Pasi presidenti i sapo zgjedhur, Ilir Meta i bëri thirrje Ermal Mamaqit që t’i realizonte dasmën Ard Daullxhiut (ose siç njihet ndryshe “I mjeri më i famshëm në Shqipëri”) ata së bshku me Bes Kallakun i’a kanë marrë valles nën tingujt e “Baftjarit”. Presidenti Meta duket shumë i ekzaltuar teksa kërcen me Ardin dhe herë pas here shkëmbejnë edhe puthje. Për më shumë shihni videon që është për të mos u humbur.

 

 

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...