Published On: 10 Prill, 2016

Ilir Meta dhe lidhjet e tij me Zoran Gjingjiqin (Video)

  • Sonte mysafir në emisionin “Komiteti” ka qenë Kryeparlamentari shqiptar, Ilir Meta.

Ai është pyetur edhe rreth njohjes së tij me Kryeministrin e vrarë serb, Zoran Gjingjiq.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/o-hashim-broja-po-ku-ka-pas-beteja-te-tjera-ne-kosove-pervec-betejes-se-kosohares-dhe-asaj-te-loxhes/

http://www.shqiptari.eu/ja-kush-eshte-politikani-me-i-pasur-i-kosoves-video/

http://www.shqiptari.eu/ne-ldk-nuk-ka-vec-hajna-e-te-shantazhuar-por-edhe-deputet-te-erdoganit-2/

Ja çfarë thotë Meta:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...