Published On: 26 Janar, 2016

Ilir Latifi, luftëtari i parë shqiptar në “Artet e përziera Marciale(MMA)” (VIDEO)

  • Luftëtari i parë shqiptar i arteve të përziera marcilae, Ilir Latifi, flet për karrierën e tij në “Minuta e Fundit”.

Suksesin në sportet luftarake, Latifi e ndërlidh më rrënjët e tij shqiptare, edhe pse ka lindur dhe është rritur në Suedi.

Gazetari Jon Ajeti, e ka zhvilluar një intervistë ekskluzive me këtë sportist, të cilën mund ta shihni në videon e mëposhtme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...